mikset me 4 zvoqnikat,,

Shitet nga: max,max 01 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
mikseta MAX,900 wati me efektit,,,
4 boksat KAPPA EMINENCE,,450 Wati,,
per dj per live music extra krejt i ri ensht,,
qmimi me mareveshje,,
viber,,+37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim