pojaqall

Shitet nga: ademi 28 Dhj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim