radio toshiba

Shitet nga: rexheP 16 Jan 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
radioni eshte 6 kat toshiba eshte e rujtem pres beres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim