senhaiser

Shitet nga: senhaiser 20 Tet 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
senhaiser erlla prej zvicra ska 1 ave mikrofoni enshte extra veq kush pokuptoni shka enshte mik,, senhaiser per informata,044139117 meadapterit plus originale senhaiser,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim