shiten dy basbina dhe sllevi 1500 what

Shitet nga: edi 17 Mar 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten dy basbina ne gjendje te rregullt,po ashtu shitet edhe sllevi phoniks 1500 what ne gjendje te rregullt.
400 euro dy basbinat
250 sllevi
komplet mej marr 600 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim