toshiba

Shitet nga: bashkim 12 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
toshiba 6 kat eshte ne gjendje te regullte radio cd tuner vjen shiq po shihet ne foto vjen me tavolin pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim