Diafragma te toneve te larta Tweeter

Shitet nga: K&N 25 Pri 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
Kemi ne dipozite diafragma te toneve te larta prej 1"-3" te brendeve me te njohura ne boten muzikore.
Keto jane pjese rezerve origjinale per riparimin e toneve te larta(tweeter-ave) me kualitet te larte prodhuesve adekuat.
Siq jane:EV,Dynacord,JBL,Fostex,Eminence,JBSystems,RCF,P-Audio e te tjere.
Modelet jane :
EV DH1 8 Ohm,3"(76.2mm) perdoret tek boxat e ForumLine,Cobra,Linearray...

EV DH3 8 Ohm,1 1/4"(32mm) perdoret tek EV SX-100 SX-200 dhe SX-300

EV DH3/2010 8 Ohm 1 1/4"(32mm) modelet e reja te EV si Eliminator,Gladiator ZX4..

EV ND2 -8 Ohm 2"(50.8mm)perdoret tek EV ZX-5,F-150.

EV DH2-8 Ohm 2"

JBL2404 8 Ohm, 1.75"(44.4mm) perdoret neper boxat e Dynacordit si C-150 dhe shume lloje te tjera.

JBL2406 --8 Ohm (37.8mm-70mm diametri i jashtëm,materiali Polimer)

JBL2408 --8 Ohm (37.9mm-70mm diametri i jashtëm,materiali Polimer)

JBL2412-- 8 Ohm 1"(25.4mm) perdoret tek JBL JRX-100.TR-225 ...

JBL2414H--8 Ohm (24.8mm-materiali Polimer)

JBL2418 --8 Ohm (44.4mm-diametri i jashtëm 77mm,materiali Titanium)

Fostex 8 Ohm 1" (25.4mm) perdoret neper boxat e Dynacordit kryesisht(shume i perhapur)

P-Audio BDM440/450 8 Ohm 1.75"(44.45mm) shume i popullarizuar ne 3 vitet e fundit

P-Audio BDM350 8 Ohm 1.33"(34.4mm)

Eminence APT50 8 Ohm 1" (25.4mm)

Eminence PSD2002 8 Ohm 1.75"

Per informat apo keshille kontaktoni ne tel. prej ores 09:00 deri 20:00
Apo vizitoni faqen tonë:www.facebook.com/knaudio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim