Dynacor PowerMatte mk-3

Shitet nga: Dynacord 23 Gsh 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
Shitet Dynacord 2000watt
2x1000watt eshte i ardhur nga Germany shum pak i perdorur,fjala e fundit e teknollogjise dhe cilesise se zerit..shitet nen koston e dyqanit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim