Dynacord

Shitet nga: Rafet Bytyqi 29 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
Shitet zerimi Dynacord komplet ,me poshte i japim karakteristikat e zerimit: PFE 15,3 . Satelita 2x400 wat Rm, 800 w 8 OHM , FE 15,3 Satelita 4 copa 4x 400w , Rm 800-8 OHM.
2 Monitor. Fbt 2 x 350 wat
2 Bass Bina Hyges& Ketner Linear Pro 2x 400 w.8 ohm.
1 Mbajtese te sintit 2 kate..nji Perforcues Mackie 2 x 700 wat..si dhe te gjitha kabllot dhe stallaket per satelita..
Te gjitha jan ne gjendje shumë te mire teknike siç po shihen edhe ne foto..Çmimi i padiskutueshem 3500 euro. Nr i kontaktit edhe ne viber, +37744242338,, presim bleres serioz, ju falemnderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim