Grupi muzikor "Atmosfera Live" Kukes, Shqiperi

Shitet nga: Atmosfera Live 03 Gsh 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
Grupi muzikor "Atmosfera Live" nga Kukesi ju argeton me muzike live popullore dhe zbavitese ne dasmat dhe gezimet tuaja familjare.Prenotoni tani per çmimet me oferte sepse dasmat po afrojne.Per cdo informacion nr. e kontaktit jane:+355682244401(Kujdesia),+355682154072(Paridi),+355682343929(Arbeni).Ju mirepresim!
Po ashtu dhe ne faqen tone te facebook:
https://m.facebook.com/profile.php?id=130205883676271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim