Kutija dhe retha per subofera

Shitet nga: Subofer 03 Sht 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
Mrena kan pamuk special kan Edhe dritat me bas punojn për shum inf...Viber +377 45 440 486
Me dy basa Kuti 60e
Me nje bas kuti 35e
Retha jan ka 15e cop qmimet jan Fund fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim