Mikrofonin per studio prifesionale

Shitet nga: Edon 27 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
Shes Microfonin mc crypt asht pa perdor, i ri per studio Profesionale nr per kontakt 049 372 772 dhe ne viber +37744441113 pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim