Mini STUDIO - Per shtepi

Shitet nga: N.N 30 Maj 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
HITACHI origjinal nga NORVEGJIA e perdorun.
I lexon, cd, mp3, usb i lexon, posedon radio.
ka ze shum te madh dhe te mjaftueshem dhe kualitet.
Posedon digitronin dhe portin per me mbush iphone 3, 4, 4s, ose me leshu muzik prej iphone.


CMIMI ESHTE FIKS,

NDRMI NUK BEJME.

044216572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim