Riparim te paisjeve te zerimit synxher per rrjeta

Shitet nga: Kema 30 Maj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
Veprimetaria kryesore e biznesit tone eshte kryesishte audio-teknologjia.
Ne ofrojme keto sherbime:

-Riparim i te gjitha paisjeve te zerit(Mixeta,Amplifikator,Autoparlant,Radio,Cd)ne menyre me te mire te mundeshme duke u bazuar ne pervojen tone 22 vjeqare.

-Shitja dhe montimi i paisjeve muzikore si per makina ashtu edhe per lokale te ndryshme hoteljerike(Radio,Cd,Autoparlant,Amplifikator,Mixet per DJ dhe profesional,sistem i anosit per qendra tregtare Xhami dhe institucione publike)
-Diafragma per tonet e larta prej 1"-3"(25.4mm-76.2mm) te brendeve me te kerkuara ne treg.-Punimi i boxave sipas porosise prej 100-1200watt/RMS per DJ dhe Live.

www.facebook.com/knaudio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim