SDUDIO SONY 360W

Shitet nga: LUAN 02 Sht 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
KA DY SVOSHNIK DHE BASIN NE GJENDJE TE REGULLT NESE JENI TE INTERESUM ME PARE NDOR NDRRIM NUK BAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim