Shiten keto mjete muzikore

Shitet nga: ......... 09 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
Shes keto mjete muzikore:Pandora px2 50€,nje pale kembe per 2 sinta 80€, nje çante profesionale per sint korg pa2x 120€ dhe nje adapter origjinal per korg tr 30€.Keto mjete jane te perdorura por ne gjendje shume te mire (pothuajse te reja) dhe i shes sepse nuk i kam ne perdorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim