Shure Sm 58 Orginal jo falc as copy

Shitet nga: shure 18 Dhj 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
shiten dy mikrofona nje shure sm58 pa kabell dhe nje fuego super mikrofon edhe profi mikrofon ju lutem vetem bleres serios

Shure sm58 170 e
Fuego 40 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim