Sllev Ev 2x1000 wat 4 oma

Shitet nga: buduri 01 Qer 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   450 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
Shes sllevin Ev 2x1000 wat 4 om ne gjendje te rregull shum pak i perdorem dhe shum i rujtun 049 469958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim