Violin 4x4

Shitet nga: Arlind 12 Nën 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
E pa përdoruar dhe me gjitha paisjet e saj, ashtu siq shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim