dynacord power mate 1000

Shitet nga: buduri 04 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
shes mikseten dynacord power mate 1000 nishe asht e rujtun shum siq shihet ne foto dhe shum pak e perdoreun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim