dynacord power mate 1600 dhe mbajtsja e sllevave

Shitet nga: buduri 16 Sht 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
shes mikseten dynakord power mate 1600 nishe dhe nje kuti per bartjen e sllevave siq sihet nefoto asht e re e rujtne najshtu edhe mikseta asht ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim