BUBNJE ELECTRIKE YAMAHA

Shitet nga: besnik 29 Gsh 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
SHES BUBNJE ELEKTRIKE YAMAHA NE GJENDJE TE REGULLT JU MIR PRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim