Tupana bubnje gjez

Shitet nga: besnik 01 Dhj 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
tupana bubnje gjez ne gjendje te regullt ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim