rototonka

Shitet nga: isa 29 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
shum pak te perdoruna qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim