Zvoshnik Boksa MCS

Shitet nga: valon 20 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
2 boksat te firmes MCS ne gjendje shum te mire per Live dhe Dj


ZERIM,BOKSA,SHURE,MIKROFON,MUZIK,DJNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim