"FATI" - PUNOJM TE GJITHAT PUNIMET DEKURUHESE ME..

Shitet nga: fatmir 20 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
"FATI" - PUNOJM TE GJITHAT PUNIMET DEKURUHESE ME METAL SI {dyher,rethoje,dritare,shkall} ME NJE FJAL TE GJITHAT LLOVET ME METAL DEKURUS METAL TE THJESHT SALLDIMI {I ATESTUAR}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim