Akfarium

Shitet nga: 11111 16 Pri 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Ka 10 peshqi me pastrus komplet e shes pump nxemje filtera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim