Akuarium me krejte dekorimet

Shitet nga: Isuf 11 Sht 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin me krejte dekorimet animiert sipas marrveshjes per informata Nr tel.045. 941 023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim