Akuarium

Shitet nga: Ardi 03 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akuariumi ` Eshte shum i bukur i ka 4 peshqi , Ka zbukurime te ndryshme ` Po ashtu e ka pumpen `
Peshqit jan nder mat qendrueshmit qe jetojn gjat . Te interesuarit let kontaktojn n`ket FB :
https://www.facebook.com/Arddii11?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim