Akvarijum 130x50 cm

Shitet nga: ......... 21 Pri 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akvarijum 130x 50 me peshcit , me bare te gjalle si lle gurzit e detit DMTH eshte komplet natyrale i pershtateshm per lloma apo sallon nejes eshte shume i bukur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim