Akvarium ne shitje

Shitet nga: Cenner Shilik 19 Sht 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Akvariumi ne shitje me te gjitha pajisje me qmimi me marveshje
numri tel:044350925
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim