Bosch pikollo

Shitet nga: bosch pikolo 21 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
super radi iz svajcarske je
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim