Dyrbina 7x50

Shitet nga: vejsel 13 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
dyrbina ne shitje 7x50 cmimi 35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim