Pundore me grep

Shitet nga: diti 24 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
kemi pun dore me grep modele te ndryshme me porosi dhe te gatshme te interesuarit mund te kontaktojm ne numrin e telefonit 044 821 034 qmimi sipas marveshjes ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim