shesim peshqi dhe akuarjuma

Shitet nga: olti 08 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shesim peshqi : pastrus qmimi 6 euro copa kemi edhe peshqi te art qmimi 4 euro copa shesim edhe lloje te ndryshme te peshve qe fillojn nga 1 e 50 deri ne 20 euro shesim edhe akuarjumin 15 euro pumpa per peshqi kushton 15 euro shesim edhe akuarjumin me 3 peshqin te art dhe nje pastrus qmimi 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim