pikinez

Shitet nga: artan 17 Sht 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Kudra me tre kelysh nje javesh shitet keslyahet jan meahkuj tret edhe nderrohet me ndonje gje qe na konvenon dy paleve me shum kontaktoni ne nr te tel 045544202 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim