pitbull mashkull

Shitet nga: shaqi 17 Jan 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
qeni eshte 10 muj i ka te marra te gjith vaksinat , eshte shum i shoqerushem dhe i mir per familje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim