Cane corso

Shitet nga: Cane corso 18 Gsh 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Jam kultivues i mastivit italian canecorso per momentin kam kelysh te perhimt me sy blu jan kater meshkuj e nje femer prinderit jane me pedigre dhe jane te pajisur me te gjitha letra perkatse kelyshet jane te gjakut te paster per me teper info e keni kete numer mob 044892944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim