GOLDEN RETRIVER KLYSH

Shitet nga: Maxi 25 Tet 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qeni
Raca :Golden Rertriver
Gjinia :Mashkull
Mosha:2mujsh
Osht teper i mir ne gjendje prefekte shendetsor o i pastrun prej prazitve dhe i vakcinum per ma shum thirni ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim