Golden Retriever

Shitet nga: Dardani 24 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Urgjent...Shes qenin Golden Retriver e cila eshte e gjinis femrore 4 mujshe eshte me pedigre dhe me passaporte eshte 4 mujshe dhe eshte kryer te gjitha kontrollimet nga ana e veterinarit po ashtu a ka marre te gjithe vaksinat dhe barnat kunder parazitve.Qeni eshte i afte te kuptoj shume komanda (prit,merre,ulu,shtriu etj etj ) . Bashke me qenin vjen 2 lloje shampon,1 sprej kunder parazitve, 1 sprej per dhembet, 2 lloje rryp (zingjire) ,vendi ne te cilen flen , 2 xhebe , 3-4 lodra ...Per ma shume detaje mundeni mu lajmeru ntelefon...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim