Golden retriver klysh

Shitet nga: Toni 15 Tet 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes golden retriver klysh 2 mujsh gjinia mmashkull osht teper i bukur osht i vakcinum dhe i pastrum prej parazitve per ma shum infon thir ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim