Golden rotfiler

Shitet nga: bekir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 100 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qeni golden rotfiler gjinija femer qeni esht shum i mir i urt.i vakcinum dhe i mirmbajtur.per me shun mund te me kontaktoni.nuk kam viber.URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim