Haski

Shitet nga: xxx 11 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes kuder haski e cila ka pjell vetem nje here , klysht i run dhe i rit shum mire , eshte e ndegjueshme , ka deshir me lujt me femi dhe me te ritur , eshte e mendshme dhe eshte e re 15 muaj i ka . Njonin sy e ka te kaltert tjetrin te kaft eshte shum e mire ,nga pamundesin e mbajtjes jam i detyruar me e shit .pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim