Klysh Pikinez

Shitet nga: Taner 28 Dhj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes klyshin e races pikinez osht ngjyr e bardh krejt posedon dokument te gjitha vakcinat i ka te kryme dhe esht i pastrum nga parazit osht teper i bukur dhe i ndegjushem.
Gjinia :Mashkull
Mosha: 3 mujsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim