Klysh shari

Shitet nga: erblin 14 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
shes klyshin e sharit esht 3 mujsh dhe esht femer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim