Klysh te races Gjerman spicer

Shitet nga: florian 26 Tet 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes klysh te races Gjerman spicer jan origjinal ,jan klysht te ketyre dy qenve te cilet jan me pasaport dhe pedigre, foto Rexi dhe Festeki ,klysht te ketyre jan 6 shiten me qmim 100 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim