Pastor Gjerman

Shitet nga: Pastor 04 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Per shitjen blerjen dhe reklamimin e Pastorve gjerman , dhe per informacione rreth trajnimit dhe sherimit te tyre krejtsisht gratis ne faqen oficial nfacebook, https://www.facebook.com/pages/German-shepherd-Kosov-Shqipri/591467090987855?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim