Pastor belg me pit bull ose rotwailer

Shitet nga: afrim 16 Mar 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Ndroj pastor belg me pit bull ose rotwailer qeni I ka 4 muaj eshte RAC e paster 100% I ndegjon komandat esht I Eger per obor per pllace etj si dhe esht e pastruar ng a parazitet. Vakcinat I ka te kryera te gjitha pres ndrim serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim