Pekinez 4 mujsh

Shitet nga: Pekinez 26 Shk 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pekinez rac e paster ... me karakteristika te veqante dhe kolor te ralle ... !!! Shum i ngushum & i dashun ... !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim