Pit bull Origjinal Amerikan 100% rrac e paster

Shitet nga: albi 05 Nën 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Pit Bull Femer origjinal Amerikan i paperzier. rrac e paster 100% mosh 1 vjeq. i mbajtur ne ambient shtepie i mesuar dhe i edukuar mire.shume i paster si qen. i pershtatshem per cdo gje si per shpi si per nuhatje ne gjueti etj.me pak fjale perfekt ne cdo aspekt shitet per arsye se nuk kam ambient te pershtatur ketu per ta mbajtur.kete qen e kam sjellur ne moshen 4 muajshe prej amerike. kush esht vertet i interesum dhe qe i njeh mire qent te kontaktoje jo njerez qe sja dine vleren ky . kete qen vetem profesionistat mund ta njofin dhe ti japin cmimin. cmimi 800 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim